телефон для довідок(048) 762-43-92
приймальня директора(048) 762-43-91
вулиця Генерала Петрова, 80
Наші соцмережі
вулиця Генерала Петрова, 80
Наш фейсбук

Самый лучший доктор, наша Аксентьева Анна Николаевна, на связи 24/7, очень помогает нам когда болеем, как же это замечательно что есть такие врачи !!! Спасибо большое ей!!! Отдельная благодарность медсестре тане за ее помощь и золотые руки!!!

Ольга
09.11.2022

Очень довольна работой поликлиники .
Все очень чисто и аккуратно , очень вежливый персонал , особенная благодарность нашему любимому педиатру Галине Ивановне и ее медсестре Марине Николаевне .
Прекрасное отношение к ребёнку .
Всегда помогут и подскажут .

Дарина
02.11.2022

Большое спасибо педиатру Аксеньтевой Анне Николаевне за её труд квалифицированную роботу. В любое время суток прейдет на помощь. Доктор от Бога. Спасибо что вы у нас есть.

Людмила
07.10.2022

Хочу залишити відгук про лікаря-педіатра Аксентьєву Ганну Миколаївну. Дуже приємний лікар, чуйна, доброзичлива, відповідальна до поставлених проблем та питань, СПРАВЖНІЙ ПРОФЕСІОНАЛ! Завжди на зв’язку, що дуже цінно в наш час. Обов’язково звертайтеся!

Катерина
07.10.2022

Хочу подякувати чудовому лікарю Аксентьєвій Ганні Миколаївні! Ми ВПО з м.Херсон, з перших днів в Одесі одразу обох діток показали їй. Ганна Миколаївна чудовий лікар, уважна, чуйна, дітки у захваті. Вона завжди на зв’язку, дає вичерпні відповіді та поради! Дякуємо!

Катерина
07.10.2022

Хотіла б залишити гарний відгук шановній Орел Ольги Миколаївні, я зараз знаходжусь у Німеччині але вона єдиний лікар якому я довіряю свою дитину, ні один Німецький лікар, не замінить Ольгу Миколаївну, дякую за її дбайливість, професіоналізм, за те як вона підходить з турботою і людиністю.

Спіда
27.09.2022

Больше спасибо педиатру Гусаровой Наталье Аркадьевне и Мостовенко Татьяне Сергеевне за подход к нашим детям,за качественную и квалифицированную роботу! Стоим на учете уже 3-ий год и ни разу не пожалели что выбрали именно этого врача!!!
Ответственная , врач с Большой Буквы!!

Людмила
26.09.2022

Дуже приємно відвідувати лікарню,а особливо нашого дитячого лікаря Орел Ольгу Миколаївну — гарного спеціаліста, лікаря від Бога( професіоналізм і чуйність, а особливо з задоволенням спілкування і огляд — наші діти обожнюють лікаря і без проблем проходять мед.огляди) . Дякуємо лікарні за гарних лікарів!!!

Вікторія
19.09.2022

Хочу поблагодарить за очень хороший результат у моего сыночка благодаря Юлии (детскому массажисту) у нас с шейкой результат великолепный с каждым сеансом. Рекомендую очень хороший специалист в своём деле, очень вежливая, внимательная. Спасибо вам огромное 🙏

Марина
06.09.2022

Маленький сынок проходил курс реабилитации у Юлии(массажист детский). Очень грамотная компетентная и умелая рукодельница). Профессионал в сфера массажа и в своем деле. Очень ей благодарен, за оказанную помощь.

Евгений
06.09.2022

Рекомендую 5-ю детскую поликлинику ! Самые внимательные, отзывчивые, профессиональные педиатры и врачи специалисты! Благодарю за помощь!

Татьяна
26.01.2021

Лікарі дитячої поліклініки 5 на чолі з її керівницею Бондаренко Наталею завжди готові надати допомогу нашим маленьким і дуже цінним пацієнтам, а також відповісти на всі питання.

Анна
20.01.2021

Компетентність лікарів, мудре керівництво, доброзичливе ставлення до пацієнтів. Не перший раз звертаюся до клініки! Все за найвищим розрядом, я дуже вдячна лікарям!

Ірина
20.01.2021

Краща поліклініка. Кращі фахівці. Особливо хотілося б відзначити головного лікаря Бондаренко Наталію Леонідівну і невролога Гученко Ларису Володимирівну. Спасибі Вам, ви найкращі!

Надія
20.01.2021